Argus

Güvenli Hayat Hakkında


Bosch Alarm Sistemleri ile Güvenli Hayatın Kapılarını Sizin İçin Aralıyoruz

Bosch Servis Noktaları tarafından satılan alarm sistemlerini T.C. Emniyet Müdürlüğü talimatlarına göre uzman operatörleri aracılığıyla 7/24 izler, gelen sinyalleri, hırsızlık, yangın, sağlık, su baskını vb. alarm tiplerine göre değerlendirerek gerekli yönlendirme ve raporlama hizmetlerini eksiksiz almanızı sağlar.

Argus Güvenlik tarafından verilen hizmetin kullanıcılarına sağladığı bir diğer fayda da Bosch alarm sistemlerinin hatasız bir şekilde çalışıp çalışmadığını sürekli kontrol etmesidir. Bosch alarm sistemlerinden gelen sinyallere göre değerlendirme yapan uzman operatörler, sistemde oluşabilecek arızaları, güncelleme veya bakım gereksinimlerini önceden görerek, güvenliğiniz açısından olası tüm bu tehditleri tespit eder ve size en yakın Bosch alarm yetkili servisini yönlendirerek önlem alınmasını sağlar. Böylece Bosch yetkili satış ve servis noktasından temin edilen her bir Bosch alarm sistemi, sizlere kaliteli bir güvenlik ürününün yanı sıra nitelikli servis garantisini de beraberinde getirmektedir.

Bosc Alarm Sistemleri ile Entegre Argus Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezinin Kullanıcıları İçin Faydaları…

01 Uzman Operatör Desteği
Hizmetlerin verildiği alarm takip merkezinde, Bosch alarm sisteminizden gelen sinyaller 7 gün / 24 saat uzman operatörler tarafından takip edilerek alarm anında ilgili birimin en kısa zamanda mekânınıza yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Örneğin alarm türü bir hırsızlık girişimine aitse emniyet, yangın, gaz kaçağı veya su baskını dedektörüne aitse itfaiye veya ilgili kurumun yetkilileri anında bilgilendirilmektedir.

02 Yetkili Bosch Satış ve Servis Noktaları
Bosch alarm sistemleri, Türkiye'nin her yerinde faaliyet gösteren ve bölgesinin seçkin güvenlik firmalarından oluşan özel bir organizasyon yapısıyla satışları ve satış sonrası hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Tüm bu satış ve servis noktaları, bayi yönetim sistemi üzerinden Bosch alarm sistemi kullanıcılarına ait servis ve hizmet taleplerini online olarak görür ve en kısa sürede servisi sonlandırır.

Bosch alarm sistemi kullanıcıları, güvenli hayat alarm takip merkezi tarafından sağlanan web tabanlı yönetim yazılımı ile alarm sistemine ait tüm bilgileri güncelleyebilir ve raporlarına anında ulaşabilir. Kullanıcılar yazılım sayesinde sisteme ait şifre ve parolaları değiştirebildiği gibi geriye dönük olay takibi, mesai takibi raporlarını alıp alarm sisteminden gelen sinyalleri bile online görebilmektedir.

03 Poliçe Yaklaşımı
Bosch yetkili satış ve servis noktaları önce mekânınızın niteliğine bakar sonra ihtiyaçlarınıza göre izleme sinyallerini sıralayıp onları birer poliçede sınıflandırarak sizlere sunar. Poliçe yaklaşımı sayesinde de siz de sadece aldığınız hizmet kadar bir bedel ödersiniz.

04 Güvenli İletişim
Abonelik hizmetiniz başladığında tüm sistem kullanıcılarına özel olarak gönderilen Güvenli Kart ile Güvenli Hayat'la aranızdaki operasyonel iletişim güvenilir bir hale gelir. Ayrıca güvenliğiniz için izleme merkezimizdeki tüm telefon görüşmeleri ile hizmetin gerçekleştiği tüm süreçler video kamera ile 7 gün 24 saat kayıt altında tutulmaktadır.

05 Güçlü Altyapı, Kesintisiz Bağlantı
Etkin bir güvenlik, iletişim altyapısının gücü ile doğru orantılıdır. Bu anlayıştan hareketle Argus Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi, telefon hatlarının yanı sıra GPRS, GSM ve TCP/IP üzerinden de haberleşmeyi sağlayan son teknoloji altyapı araçları ile hizmet vermektedir. Fiber optik internet omurgası, raid destekli receiver üniteleri ve IBM sunucularıyla birlikte günümüzün en güvenilir ve kesintisiz altyapısına sahiptir. Kritik iş uygulamaları için önem arz eden fiber optik internet bağlantısı sayesinde TCP/IP destekli alarm cihazlarınızın merkezimizle iletişimi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.